Kilim.lt - didžiausia elektroninė kilimų parduotuvė Lietuvoje. Turime tikslą tapti didžiausia parduotuve pabaltijo šalyse.

Mes orientuojamės išskirtinai į kokybiškus kilimus, dauguma mūsų kilimų yra rankų darbo ir autentiški. Jie turi ilgą istoriją iki kol patenka į Jūsų namus. Vietoje kilimų nesandėliuojame, dėl to kad tokį kiekį fiziškai turėti tiesiog sudėtinga. Kilimai keliauja iš skirtingų šalių visame Pasaulyje!

Rytietiški kilimai tai kaip meno kūriniai, juos pagaminti užtrunka nuo kelių mėnesių iki kelerių metų, jie visi dažniausiai autentiški.

Ypatingo dėmesio iš pirkėjų ir dizainerių paskutiniu metu pasaulyje sulaukia būtent rytietiški rankų darbo kilimai, pastarajį dešimtmetį kilimų audėjų nuolat mažėja, tad jų poreikis ir vertė kyla.  Kalbama, kad kai kurios rankų darbo kilimų rūšys pamažu išnyks, nes nėra kas perima tų kilimų audimo amatą, o tie kurie bus pagaminti įgaus vis didesnę vertę. Dėl to atsirado ir kilimų kolekcionavimas, panašiai kaip ir meno dirbinių.

Sakoma, kad kambario grindys yra pagrindas, o kilimas kambario interjero pagrindas - " Padėk kilimą ir visa kita susidėlios į vietas. "

Įmonė MB XIII
Kodas - 304472752
PVM kodas - LT100010769413
Adresas - Jonavos g.254, Kaunas

Viršuje
Krepšelis
Uždaryti
Atgal
Paskyra
Uždaryti
Meniu
Uždaryti